Aktualności z WORD Wrocław

Ile ważne są testy na prawo jazdy?

Czy zdane przed laty testy na prawo jazdy trzeba zdawać ponownie? Wszystko zależy od tego kiedy egzamin teoretyczny został zaliczony.

Obecnie raz zdanej teorii nie trzeba powtarzać - egzamin teoretyczny wazny jest bowiem bezterminowo. Ta zasada nie dotyczy jednak wszystkich. Testy na prawo jazdy muszą zdać jeszcze raz ci, którzy teorię zaliczyli przed 24 sierpnia 2014.

Testy na prawo jazdy takie same jak w WORD - sprawdź za darmo czy zdasz teorię.

Ranking OSK we Wrocławiu 2018

Która nauka jazdy szkoli najlepiej? Oto ranking szkół nauki jazdy we Wrocławiu 2018.

Ranking OSK Wrocław

Zdawalność egzaminów na prawo jazdy wybranych szkół nauki jazdy we Wrocławiu w 2018 roku.

Zaprezentowane niżej wyniki zdawalności nauk jazdy we Wrocławiu odnoszą się do egzaminów państwowych na kategorię B prawa jazdy.

Sprawdź czy zdasz - testy na prawo jazdy - pytania takie same jak w WORD

Egzamin teoretyczny w WORD

Testy na prawo jazdy to pierwszy etap egzaminu na prawo jazdy. Aby przebrnąć przez teorię w WORD musisz nauczyć się nie tylko przepisów prawa drogowego. Wiele pytań z testów na prawo jazdy odnosi się do techniki kierowania, podstaw budowy i eksploatacji pojazdów, pierwszej pomocy, obowiązkowego zakresu wyposażenia pojazdu, czy innych zagadnień, które kierowca po prostu powinien znać.

WORD Wrocław cennik

Ile kosztuje egzamin na prawo jazdy? Przedstawiamy cennik WORD Wrocław. 

Cennik WORD Wrocław

Za przeprowadzenie egzaminu państwowego pobiera się opłatę w wysokości:

1) 30 zł – za część teoretyczną egzaminu państwowego;

2) 140 zł – za część praktyczną egzaminu państwowego dla prawa jazdy kategorii AM;

3) 180 zł – za część praktyczną egzaminu państwowego dla prawa jazdy kategorii A1, A2 lub A;

4) 140 zł – za część praktyczną egzaminu państwowego dla prawa jazdy kategorii B;

WORD Wrocław rezygnacja z egzaminu

Z terminu egzaminu na prawo jazdy w WORD Wrocław możesz zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Trzeba jednak spełnić dwa warunki:

Termin egzaminu na prawo jazdy możęsz odwołać w formie pisemnej i najpóźniej dwa dni przed jegreminem. Tylko tak przeprowadzone odwołanie egzaminu odbędzie się, bez konsekwencji finansowych.

WORD zwróci pieniądze

Jeśli powyższe warunki zostały spełnione, to uiszczona opłata egzaminacyjna zostaje zwrócona lub zaksięgowana na poczet kolejnego egzaminu na prawo jazdy.

WORD Wrocław wstrzymuje część egzaminów na prawo jazdy

Dyrektor WORD Wrocław zdecydował o wstrzymaniu części egzaminów na prawo jazdy.

Chodzi o egzaminy na prawo jazdy kategorii A, A1, A2 i AM. Wstrzymanie ich przeprowadzania związane jest z trudnymi warunkami atmosferycznymi. które mogą uniemożliwić bezpieczne kierowanie pojazdami jednośladowymi. Egzaminy wstrzymano z dniem 03.01.2019r.

Ponowne uruchomienie egzaminowania na wymienione wyżej kategorie ma nastąpić w przypadku ustania przyczyn powodujących wstrzymanie przeprowadzania egzaminów na te kategorie